Poděkování

Text:

Jana Bartošová
V roce 2003 ukončila obor historie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V letech 2003 až 2005 pracovala v Muzeu Šumavy v Sušici, od roku 2005 je zaměstnancem Pedagogického muzea Jana Amose Komenského v Praze. Externě spolupracuje s řadou tiskových i digitálních médií.

Fotografie:

Jana Halamová
Studentka, turistka a amatérská fotografka. Na svých snímcích zachycuje především architekturu a krajinu.

Jan Kavale
Firma Jan Kavale vznikla v roce 1995 za účelem provozování fotografických služeb všeho druhu. Již od prvopočátku bylo elitní činností fotografování z ptačí perspektivy. Zcela nové záběry obcí a měst v rámci okresu Klatovy, vycházely na pohlednicích a letácích různých vydavatelství. Specialitou firmy jsou krajinářské záběry Šumavy, pořizované ze stromů ve všech ročních obdobích. Tyto fotografie zdobí často nejen soukromé byty, ale také interiéry penzionů, hotelů a firem. Ve spolupráci s firmou Foto Fišer Sušice fotografujeme svatby, sportovní klání, schůze a jiné slavnostní příležitosti. Důležitým tématem jsou snímky z cest, zvláště z hor Evropy, Ameriky, N. Zélandu a Austrálie. Pozornost věnujeme též fotografování pro propagační materiály, pohlednice, kalendáře a obrazové publikace. Více na www.fotorisk.cz.

Za fotografie rovněž děkujeme spol. CzechTourism

Zvláštní dík patří Správě hradu Kašperk, Pivovarskému muzeu a pracovníkům Městského kulturního a informačního střediska v Kašperských Horách.

Za poskytnuté mapy děkujeme společnosti Centrum.cz.

Poděkování © Online Travel Solutions
Penzion Florian
Cena od: 350 Kč os./noc
Hotel Parkhotel Tosch
Cena od: 1100 Kč os./noc
Rekr. středisko Koky
Cena od: 120 Kč os./noc
Přidat hotel 
Víte že…

Víte, že Pravčická brána v Českém Švýcarsku je největším skalním mostem v Evropě? Krom restaurace ve výletním zámečku Sokolí hnízdo je tu mnoho vyhlídek, z nichž je krásný rozhled do kraje.