Ski areál Kašperské Hory

Máte-li raději sněhové radovánky než historické památky, vydejte se do Kašperských Hor v zimě. V době, kdy má většina zdejších památek zavřeno, skiareál a Kašperské Hory se stávají rájem lyžařů.

Ski areál

Přímo v Kašperských Horách je v zimě v provozu Ski areál Kašperské Hory. Nabídka je pestrá. Využít především můžete tři moderní vleky a sjezdové tratě střední obtížnosti s moderním zasněžovacím systémem. Vaše děti mezitím mohou řádit na samostatné cvičné loučce nebo si hrát ve školce pod dohledem kvalifikovaných instruktorů. Dále areál nabízí perfektně vybavený snowpark, snowtubing, nově vybavenou půjčovnu, lyžařskou školu, příjemné občerstvení a běžecké tratě.

Půjčovna lyží

V areálu najdete půjčovnu lyžařského a snowbordového vybavení značek Blizzard a Westige pro děti i dospělé. V areálu je i zábavný Snowtubing - jízdu na speciálních člunech ve sněhovém korytě pro malé i velké. Posadí vás do člunu, vyvezou ke startu. Stačí se pevně držet madel a užívat si jízdu. Po pár jízdách si určitě tuto zábavu na sněhu zamilujete stejně jako vaše děti!

Snowpark

Kašperských Hor si v zimě užijí i milovníci snowbordů. Zdejší snowpark je vybaven několika skoky a raily: Street lomená trubka 3x3m, Street rail 5m, branka 3m, Rainbow 6m, bedna 6m.

Kudy tam?

Do areálu Vás bezpečně dovedou hnědé informační cedulky rozmístěné po městě. Parkoviště přímo u areálu je pro návštěvníky zdarma!

Poděkování © Online Travel Solutions
Penzion Florian
Cena od: 350 Kč os./noc
Hotel Parkhotel Tosch
Cena od: 1100 Kč os./noc
Rekr. středisko Koky
Cena od: 120 Kč os./noc
Přidat hotel 
Víte že…

Víte, že lázeňské městečko Bechyně v jižních Čechách prý založila sama kněžna Libuše? Podle některých se má nedaleko odsud dokonce nacházet její hrob.